BUSY DO BELGII

Przewóz osób do Belgii – rozkład jazdy :

 

Busy do Belgii wyjeżdżają:

w Poniedziałki, Środy, Czwartki,  Soboty,

Busy z Belgii wracają:

     we Wtorki, Czwartki, Piątki, Niedziele,

 

REZERWACJA BILETÓW

Przykład Trasy z Belgii do Polski

Międzynarodowy transport osobowy BELGIA

TomTrafficc oferuje swoim klientom profesjonalną usługę przewozu osób z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski. Wyjazdy do Belgii odbywają się regularnie w każdy poniedziałek, środę, czwartek oraz sobotę. Busy wracają natomiast zawsze we wtorki, czwartki, piątki oraz niedziele.

Wszystkie nasze busy do Belgii są w pełni sprawne techniczne i odpowiednio przygotowane do bezpiecznego przewozu osób. Samochody wyposażone są nie tylko w nadajniki GPS, ale również w nowoczesne systemy bezpieczeństwa.

Bogate wyposażenie zapewnia podróżującym komfort na najwyższym poziomie. Klimatyzowane wnętrza oraz wiele dodatkowych udogodnień sprawia, że podróż odbywa się nie tylko sprawnie, ale również wyjątkowo wygodnie.

Firma dokłada wszelkich starań, by cała usługa świadczona była w jak najbardziej dogodnych dla podróżujących warunkach. Z tego powodu oferujemy odbiór podróżujących z umówionego wcześniej miejsca oraz zapewniamy dowóz pod określony adres. Wszyscy nasi kierowcy to osoby o dużym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach zawodowych, którzy zawsze jeżdżą w trasy odpowiednio wypoczęci.

Dla jeszcze większego komfortu i szybszej realizacji usługi, wybieramy najkrótsze i najszybsze trasy. Nasze ceny są niskie przy stosunkowo wysokim standardzie, a niejednokrotnie oferujemy także ciekawe promocje.

Usługi Przewozowo Transportowe TOMTRAFFICC Tomasz Łukaszewicz

tel. +48-600-285-250

e-mail: biuro@busyolsztyn.pl

ul. Poniatowskiego 9/1

11-040 Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie

NIP: 739 284 37 24