Busy z Olsztyna do Holandii

Przewóz osób do Holandii – rozkład jazdy :

 

Busy do Holandii wyjeżdżają:

w Poniedziałki, Środy, Czwartki,  Soboty,

Busy z Holandii do Polski wracają:

     we Wtorki, Czwartki, Piątki, Niedziele,

 

REZERWACJA BILETÓW

Przykład Trasy z Polski do Holandii

Międzynarodowy transport osobowy Holandia

Nasze busy kursujące z Olsztyna do Holandii to idealna forma szybkiej, bezpiecznej i komfortowej podróży.

Gwarantujemy Państwu terminowe przejazdy wygodnymi, klimatyzowanymi, nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi busami. Szanując czas naszych pasażerów, transport realizujemy w oparciu o optymalne, najkrótsze trasy. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo przewożonych osób, dlatego w każdym pojeździe zawsze jest dwóch doświadczonych, odpowiedzialnych kierowców drogowych. Zapewniamy również, że wszystkie nasze pojazdy są sprawne technicznie i w pełni ubezpieczone.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalny, międzynarodowy przewóz osób w systemie door-to-door, co oznacza, że odbierzemy Cię o umówionym czasie, ze wskazanego miejsca i odwieziemy pod konkretny adres. Busy Olsztyn – Holandia i Holandia – Olsztyn kursują cztery razy w tygodniu.

Dzięki wysokiej optymalizacji kosztów przejazdu zapewniamy jedne z najkorzystniejszych cen przejazdów na rynku. Często organizujemy też akcje promocyjne, dlatego serdecznie zapraszamy Was do systematycznego odwiedzenia naszej strony. A dla stałych klientów przewidujemy korzystny program lojalnościowy oraz darmowe przejazdy!

Usługi Przewozowo Transportowe TOMTRAFFICC Tomasz Łukaszewicz

tel. +48-600-285-250

e-mail: biuro@busyolsztyn.pl

ul. Poniatowskiego 9/1

11-040 Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie

NIP: 739 284 37 24