Busy z Olsztyna do Niemiec

Przewóz osób do Niemiec – rozkład jazdy :

 

Busy do Niemiec wyjeżdżają:

w Poniedziałki, Środy, Czwartki,  Soboty,

Busy z Niemiec wracają:

     we Wtorki, Czwartki, Piątki, Niedziele,

 

REZERWACJA BILETÓW

Przykład Trasy z Polski do Niemiec

Międzynarodowy transport osobowy Niemcy

Oferta firmy przewozowej Tomtrafficc obejmuje przewóz osób, usługi transportowe w odniesieniu do towarów oraz transport rzeczy, mebli i sprzętu na okoliczność przeprowadzki.

Wedle obecnego rozkładu jazdy, busy Olsztyn – Niemcy kursują w poniedziałki, środy, czwartki oraz soboty, zaś w drogę powrotną do Polski – we wtorki, czwartki, piątki i niedziele. Rezerwacji można dokonać internetowo oraz telefonicznie, pod numerem telefonu +48 600 285 250.

Niewątpliwe zalety wyboru podróży z firmą Tomtrafficc to wysoka jakość usług w stosunku do ceny, maksymalny komfort podróży, a także oferty promocyjne. Wszystkie pojazdy posiadają bogate wyposażenie, klimatyzację i inne dodatkowe udogodnienia. Pasażer dołącza do podróży w wygodnym dla niego umówionym miejscu, zaś trasy przejazdów uwzględniają priorytet jak najszybszego dotarcia do miejsca przeznaczenia. Busy z Olsztyna do Niemiec to czysta przyjemność podróżowania.

Inną ważną wartość stanowi uważna dbałość firmy o kwestię bezpieczeństwa podróży i pasażerów. Wszystkie busy do Niemiec i z Niemiec, wyposażone są w nadajniki GPS oraz najnowsze systemy bezpieczeństwa pojazdów. Gwarancją jest również wzorcowa obsługa kursów – pojazdy prowadzą doświadczeni kierowcy, w liczbie dwóch, zawsze będący w odpowiedniej kondycji psycho-fizycznej.

Usługi Przewozowo Transportowe TOMTRAFFICC Tomasz Łukaszewicz

tel. +48-600-285-250

e-mail: biuro@busyolsztyn.pl

ul. Poniatowskiego 9/1

11-040 Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie

NIP: 739 284 37 24