Busy do Polski

Przewóz osób do Polski – rozkład jazdy :

 

Busy z Polski wyjeżdżają:

w Poniedziałki, Środy, Czwartki,  Soboty,

Busy do Polski wracają:

     we Wtorki, Czwartki, Piątki, Niedziele,

 

REZERWACJA BILETÓW

Przykład Trasy do Polski z Belgii przez Holandię i Niemcy

Międzynarodowy transport osobowy POLSKA

Polska dla bardzo wielu ludzi bywa miejscem, gdzie spędzili najlepsze chwile, momenty w swoim życiu. Niestety często te chwile zostają przerwane przez pieniądze i wyjazd do innego kraju.

Nasza firma zajmuje się przewozem osób z ojczystego kraju do kraju w którym planujecie podjąć pracę, a także transportem z kraju w którym zarobiliście fundusze do Polski. Swoim doświadczeniem jesteśmy w stanie w pełni zatroszczyć się o was – naszych klientów, którzy opuszczając kraj chcą mieć związane z nim jak najlepsze wspomnienia.

Jednakże busy do Polski to coś więcej niż sam transport – to przede wszystkim bezpieczeństwo o was. Oferujemy najlepszy transport z kierowcami, którzy są profesjonalistami w swoim zawodzie i wiedzą kiedy mogą jechać, a kiedy mogą odpoczywać.
Dbamy także o komfort podróży – dzięki klimatyzacji, dodatkowemu wyposażeniu przygotowywanym specjalnie z życzeniem, a także odbiorem z miejsca, z którego Państwo sobie życzą stanowimy poważną konkurencję dla własnego transportu.
Czy jest to drogie? Niektórzy mówią że za jakość się płaci, jednak nie u nas. Nasze ceny są niezwykle konkurencyjne, przez co nie trzeba się martwić o dodatkowe koszty wyjazdu.

Transport osobowy HOLANDIA POLSKA

Transport osobowy Holandia Polska to codzienne wyjazdy i komfortowa podróż z Holandii do Polski. Wyjeżdżając z Holandii najczęściej zabieramy z następujących miejscowości:

 • Brabancja Północna

Oosterhout, Teteringen, Etten-Leur, Bergeijk, Bergen op Zoom, Breda, Hertogenbosch, Eindhoven, Helmond, Oss, Roosendaal, Tilburg, Waalwijk

 • Drenthe

Assen, Coevorden, Emmen, Hoogeveen, Meppel,

 • Flevoland

Almere, Dronten, Emmeloord, Lelystad, Urk,

 • Fryzja

Drachten, Harlingen, Heerenveen, Leeuwarden, Sneek

 • Geldria

Apeldoorn, Arnhem, Buren, Culemborg, Doetinchem, Ede, Groenlo, Harderwijk, Hattem, Huissen, Nijkerk, Nijmegen, Tiel, Wageningen, Winterswijk, Zaltbommel, Zutphen

 • Groningen

Appingedam, Delfzijl, Groningen

 • Holandia Południowa

Alphen aan den Rijn, Benthuizen, Boskoop, Delft, De Zilk, Dordrecht, Gouda, Haga , Hoek van Holland, Lejda, Leidschendam, Leiderdorp, Lisse, Katwijk, Maasdijk, Maasluis, Noordwijk, Noordwijkerhout, Nootdorp, Oegstgeest, Pijnacker, Rijnsburg, Rotterdam, Sassenheim, Schiedam, Vlaardingen, Voorschoten, Wassenaar, Zoetermeer, Zoeterwoude

 • Holandia Północna

Aalsmeer, Alkmaar, Amstelveen, Amsterdam, Badhoevedorp, Beemster, Bergen, Beverwijk, Blaricum, Bloemendaal, Bussum, Castricum, Den Helder, Diemen, Drechterland, Edam, Enkhuizen, Haarlem, Heemskerk, Heemstede, Heiloo, Hilversum, Hoofddorp, Hoorn, Huizen, Langedijk, Laren, Medemblik, Muiden, Oostzaan, Opmeer, Ouder Amstel, Purmerend, Schermer, Uitgeest, Velsen, Waterland, Wormerland, Zaandam, Zandvoort

 • Limburgia

Geleen, Heerlen, Kerkrade, Maastricht, Roermond, Sittard, Valkenburg aan de Geul, Venlo, Weert, Venray

 • Overijssel

Almelo, Deventer, Enschede, Hengelo, Oldenzaal, Steenwijk, Zwolle

 • Utrecht

Amersfoort, Nieuwegein, Utrecht, Woerden, Zeist

 • Zelandia

Hulst, Middelburg, Schouwen-Duiveland, Terneuzen, Vlissingen

Usługi Przewozowo Transportowe TOMTRAFFICC Tomasz Łukaszewicz

tel. +48-600-285-250

e-mail: biuro@busyolsztyn.pl

ul. Poniatowskiego 9/1

11-040 Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie

NIP: 739 284 37 24