Busy do Polski

Przewóz osób do Polski – rozkład jazdy :

 

Busy z Polski wyjeżdżają:

w Poniedziałki, Środy, Czwartki,  Soboty,

Busy do Polski wracają:

     we Wtorki, Czwartki, Piątki, Niedziele,

 

REZERWACJA BILETÓW

Przykład Trasy do Polski z Belgii przez Holandię i Niemcy

Międzynarodowy transport osobowy POLSKA

Polska dla bardzo wielu ludzi bywa miejscem, gdzie spędzili najlepsze chwile, momenty w swoim życiu. Niestety często te chwile zostają przerwane przez pieniądze i wyjazd do innego kraju.

Nasza firma zajmuje się przewozem osób z ojczystego kraju do kraju w którym planujecie podjąć pracę, a także transportem z kraju w którym zarobiliście fundusze do Polski. Swoim doświadczeniem jesteśmy w stanie w pełni zatroszczyć się o was – naszych klientów, którzy opuszczając kraj chcą mieć związane z nim jak najlepsze wspomnienia.

Jednakże busy do Polski to coś więcej niż sam transport – to przede wszystkim bezpieczeństwo o was. Oferujemy najlepszy transport z kierowcami, którzy są profesjonalistami w swoim zawodzie i wiedzą kiedy mogą jechać, a kiedy mogą odpoczywać.
Dbamy także o komfort podróży – dzięki klimatyzacji, dodatkowemu wyposażeniu przygotowywanym specjalnie z życzeniem, a także odbiorem z miejsca, z którego Państwo sobie życzą stanowimy poważną konkurencję dla własnego transportu.
Czy jest to drogie? Niektórzy mówią że za jakość się płaci, jednak nie u nas. Nasze ceny są niezwykle konkurencyjne, przez co nie trzeba się martwić o dodatkowe koszty wyjazdu.

Usługi Przewozowo Transportowe TOMTRAFFICC Tomasz Łukaszewicz

tel. +48-600-285-250

e-mail: biuro@busyolsztyn.pl

ul. Poniatowskiego 9/1

11-040 Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie

NIP: 739 284 37 24