Transport Towarów

Transport Towarów

Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalną usługę transportu towarów. Dokładamy wszelkich starań żeby przewożone przez nas produkty dotarły na czas w stanie nienaruszonym. Prawidłowość wykonywanej usługi transportowej nadzoruje dział spedycyjny, który wdraża najbardziej dogodne rozwiązania logistyczne.

Transport towarów, jaki wykonujemy ma charakter drobnicowy. Oznacza to, że nie płacą Państwo za pustą przestrzeń samochodu dostawczego w przypadku wysłania pojedynczych ładunków, jak ma to miejsce w przypadku usług całopojazdowych, które dominują rynek. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb Klienta. Zyskują Państwo możliwość wysłania pojedynczych ładunków, a płatność dokonywana jest jedynie za wysłany towar.

Usługi świadczymy zarówno na terenie Polski, jak i w państwach Unii Europejskiej, szczególnie zaś na terenie Niemiec, Holandii, Belgii. Nasi kierowcy są doświadczonymi pracownikami zajmującymi się transportem towarów od lat. Dysponujemy flotą wysokiej jakości, na którą składają się samochody dostawcze marki Iveco oraz Renault Master. Udostępniamy Państwu możliwość bieżącego śledzenia losów przesyłki, dzięki zamontowanemu urządzeniu GPS. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne, jak firmy.

Transport towarów i paczek Polska Niemcy Holandia Belgia

Usługi Przewozowo Transportowe TOMTRAFFICC Tomasz Łukaszewicz

tel. +48-600-285-250

e-mail: biuro@busyolsztyn.pl

ul. Poniatowskiego 9/1

11-040 Dobre Miasto

Warmińsko-Mazurskie

NIP: 739 284 37 24